Delt-Jays Team

Dj Flagus

Každého Dj-a už od ranného veku inšpirovala hudba, iné to nebolo ani u mňa, no myšlienka, že by som sa mohol stať Dj prišla, až s prvými návštevami v kedysi legendárnom klube ,,Disco Live Gbely“, ktorý sme začali navštevovať spolu s kolegom Dj-om Hugom Soloranim, niekedy v roku 2004-2005. Stiahol som si v tých časoch z internetu môj prvý mixovací softvér z názvom Virtual Dj, poznajú ho určite mnohí začínajúci Dj-ovia, a začal si na ňom robiť sety. Rok nato sme sa spolu s kolegom Hugom Soloranim vybrali na našu prvú akcičku, čo bola nezabudnuteľná ,,chatovica“, na ktorej sme nemali ani mixážny pult, ani notebook, a hrali sme len z napálených CD nosičov, na starom komunistickom CD playery a pomocou ruského zosilňovača prehadzovali pesničky, chytilo nás to oboch natoľko že sme založili hneď potom dj-skú formáciu Delt-Jays. Prvé stále hranie prišlo až o ďalší rok neskôr a to v roku 2006, kedy nám spoločne poskytol priestor majiteľ klubu Delta Gbely. Tu sme pôsobili aktívne ako rezidenti spolu s Dj-om Hugom Soloranim asi 6 rokov, a stále si v tomto podniku čas od času zahrám. Nepôsobil som však len v tomto podniku, ale súčasne prišlo aj ďalšie hranie v podnikoch po Záhorí, ale aj u našich českých susedov, ako je napríklad Káčko Club Hustopeče, Ponorka Bar Hustopeče, Summer Night Mikulčice a ďalšie celý zoznam si je možno pozrieť v kategórii Bio na tejto stránke. Začiatkom roka 2011 som prešiel popri Djingu aj na ozvučenie kultúrnych podujatí, čo bolo už len krok ich osvetleniu v roku 2014.

Technika na ktorej hrám:
Mixážny pult: Ecler Nuo 5
Slúchadlá: Technics RP-DJ1200
Prehrávače: Pioneer CDJ 400

 

 rodrigezDj Rodrigez

Vlastným menom Richard Režný pochádza od Trenčína, kde začalo aj jeho hudobné pôsobenie. Hráva od roku 2005. Neskôr založil vlastnú firmu, ktorá sa venuje ozvučeniu a osvetleniu akcií na profesionálnej úrovni so značkovou technikou. Začal na technike American Audio a neskôr prešiel na digitálnu platformu Pioneer ktorá je štandardom v oblasti DJs techniky. Považuje sa za multižánrového DJa, no najviac srdcu blízka mu je house music/indie dance/nu disco.

Má za sebou mnoho klubových hraní, najviac v Trenčíne (Jameson) a Partizánskom (SPY Club). Treba spomenúť aj populárny club Radosť v Bratislave. Hral na akcií s Milanom Lieskovským (GET FUN TOUR), DJ EKG (COCA-COLA PÁRTY), Jaro Slávik (VALTICE), Kali (NIKTO TOUR), Roman Zámožný H16 (JN CLUB), LeGrande House (SPY CLUB), Pico&Stame (DANCE EXTRAVAGANZA).

Aktuálne sa najviac zameriava na firemné eventy, konferencie, stužkové a svadby. Jeho krédom je: ,,profesionálny prístup, kreativita a skúsenosti pre bezproblémový priebeh akejkoľvek akcie. 

Technika na ktorej hrám:
Konzola: Pioneer DDJ SZ
Slúchadlá: Sennheiser HD 25

 

41685501_2160694874003079_1242408685817298944_n Dj Tomka

Vlastním jménem Zdeněk Tomek.
Myšlenka začít hrávat pro lidi přišla velice brzy.. Hudba byla vžy můj koníček i vášeň a když už rodičům před 18lety začaly vadit diskotéky v domě,holt se nedalo odkládat a muselo se ven. Začínal jsem na místní diskotéce,kde jsem se dostal do problematiky zvukařiny a hraní.. Začal jsem projektovat a realizovat profesionální stavby reprosoustav a kvalitních PA na míru pro různé soukromé akce ,diskotéky a tehdy i ´´lehké´´ zasvěcení do oboru pro mlaďochy DELT-JAYS :-D . Tehdy si mě všiml majitel jednoho z největších a TOP klubů té doby na jižní moravě a během pár měsíců se rozjela dlouholetá spolupráce jako rezident Dje v jeho klubech – Brooklyn Zaječí,Disco Delta Břeclav,Olymp Dubňany,Summer night Párty – Velké Pavlovice.. (i jiných – Disco Káčko,Ponorka,Rosice,Kd Gbely…)  Mezi tím a po konci těchto diskoték jsem zvučil a odehrál spousty soukromých večírků a akcí různých typů i žánrů v Česku i na Slovensku..
Nyní se zaměřuji na soukromé i firemní akce a večírky,dětské diskotéky,svatby & prezentace pro firmy a přiležitostně i diskotéky.

Používaná technika:
Mix – DENON DN-X500
Playery – DENON DJ DN-HD2500 s CD mechanikou DENON
Sluchátka – Audio-Technica ATH-M50X
Mikrofon – AKG WMS 420

 

skupinove196 Kameraman Igor (PiuStudio)

Vášeň ku kameramanskej práci som si zaľúbil, ako syn kameramana a ako tínedžer som sa pohyboval v klube kameramanov a tam získaval prvé dotyky s technikou a prvé kameramanské projekty. Ako asistent hlavného kameramana som si stále skúšal ďalšie a ďalšie filmárske zábery. A ako čas letel, tak som sa prepracoval z analógu na digital a prišli nové výzvy. Svadby, komerčné-nekomerčné projekty, dokumenty, klipy. Bolo treba vymyslieť kreatívne logo a mohol som začať pod  hlavičkou PiuStudio. Začínal som softwarom od spoločnosti Pinnacle Studio, to bolo prvé zoznamovanie sa so strihom na PC. Postupne som prešiel na profesionálny software Adobe Premiere. Nákupom  profi. techniky sa snažím, aby klient mal kvalitné spracovanie a  môj osobný prístup ku každej odvedenej práci. V prípade Vášho záujmu neváhajte využiť moje služby.

Technika:
Sony NEXFS 100
Canon D7
Steadycam, slider, Rodemic

 

1977078_691216514250138_585549961_n Vrajim Gandhi

Vrajim je vynikajúci tanečník a zabávač. Pochádza z Mexika a v súčasnosti vystupuje po celom Mexiku, USA, Latinskej Amerike a niektorých krajinách Európy.

Svoju dráhu začal ako speaker (MC) a tanečný umelec v Cancun Mexiku, práve cez jarné prázdniny tu predviedol svoju show v tých najväčších kluboch, ale aj na ďalších turistických miestach, odkiaľ si odniesol veľký úspech.

Ukážku s jeho show nájdete tu.

 

 

Speváčka Linda 

Rada spomínam na začiatky mojej kariéry. Keďže som bola študentkou ,,Ľudovej školy umenia“, absolvovala som viacero oborov, ako tanec, spev, zborový spev, hru na hudobné nástroje. Avšak umelecká dráha spevu ma fascinovala najviac, i keď bola neľahká.

V súčasnosti pôsobím ako speváčka, či vokalistka v Rakúsku, Čechách i na Slovensku. Do môjho repertoáru spadajú takmer všetky hudobné žánre od 80-90tych rokov, ľudových piesní, country, či súčasné hity, na svoje si tak prídu všetky vekové generácie. Spievam na svadbách, oslavách, zábavách, skrátka všade, kde je zábava, a kde to žije. Toľko o mojej maličkosti Vaša L I N N.